Форми для печива 

Товарів у наявності: 2
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Форми для печива

Домашнє печиво більшості подобається більше, ніж магазинне. Щоб випічка виходила не тільки смачною, а й естетичні привабливою, необхідно купити для кухні спеціальні форми для печива. Вони дозволять не тільки надати потрібну форму борошняних виробів, а й значно спростити роботу з солодким тестом. Розповімо, як вибирати форми для домашньої випічки...

Домашнє печиво більшості подобається більше, ніж магазинне. Щоб випічка виходила не тільки смачною, а й естетичні привабливою, необхідно купити для кухні спеціальні форми для печива. Вони дозволять не тільки надати потрібну форму борошняних виробів, а й значно спростити роботу з солодким тестом. Розповімо, як вибирати форми для домашньої випічки.

Що краще купити: вибираємо товар за матеріалом

Форми і штампи для печива - це недорогі, але практичні аксесуари для приготування випічки. Продаються зазвичай в наборах, які включають різні шаблони для вирізання, починаючи звичними круглими, закінчуючи самими незвичайними (силуети тварин, квіти, забавні написи).

З чого виготовляють форми для печива:

  1. Харчова нержавіюча сталь: форми з цього складу ідеально підійдуть для вирізання шаблонів. Характеризуються довговічністю і простим відходом.
  2. Харчовий пластик: такі формочки для випічки мають низьку ціну. Більше підійдуть для набивання зображень на заготовках печива.
  3. Пластмаса: з неї виробляють тонкі аркуші для вирубки печива. Такі пристосування дозволяють максимально швидко сформувати шаблони з борошняної маси.
  4. Силікон: з цього матеріалу виготовляють зручні штампи для печива. Силікон зручно очищується від залишків тіста, тому аксесуари з нього активно використовуються в приготуванні випічки.

Сьогодні якісні пристосування можна купити за вигідними цінами у таких виробників як Fissmanі Empire.

Де замовити за привабливою ціною з доставкою по всій Україні?

Недорогі аксесуари для приготування печива запропоновані в асортименті інтернет-магазину «Метелка». У каталозі ви знайдете ці та багато інших корисних товари для побуту. У нас представлена ??продукція від перевірених українських та зарубіжних виробників.
Докладніше