Казани 

Товарів у наявності: 12
Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Казани
Якісний казан з антипригарним покриттям - незамінний помічник на будь-якій кухні. У такому посуді можна гасити овочеві, м'ясні, рибні страви, а також готувати каші, супи, бульйони, гарніри. Відмінні домашні казани пропонуються сьогодні українським виробником Talko. Плюсом кухонного начиння відомого вітчизняного бренду вважається доступна ціна. Р...
Якісний казан з антипригарним покриттям - незамінний помічник на будь-якій кухні. У такому посуді можна гасити овочеві, м'ясні, рибні страви, а також готувати каші, супи, бульйони, гарніри. Відмінні домашні казани пропонуються сьогодні українським виробником Talko. Плюсом кухонного начиння відомого вітчизняного бренду вважається доступна ціна. Розглянемо особливості казанів Talkoі розповімо, де купити їх за кращою в Україні вартості.

Серії продукції

Умовно весь асортимент Талко можна розділити на 3 серії:
 1. Веста: це професійна антипригарний посуд, в тому числі і каструлі з товстими стінками, призначена для домашнього використання. Вироби зроблені з харчового алюмінію.
 2. Вінтаж: литий алюмінієвий посуд, що характеризується лаконічним дизайном, низькою ціною і практичністю.
 3. Селена: вироби цієї серії є гідрополірованнимі. Це означає, що їх стінки мають гладку блискучу поверхню.
У кожну серію входять практичні і якісні моделі казанів для домашнього використання. Якими характеристиками володіє посуд:
 • утолщенное дно;
 • універсальність;
 • антипригарні властивості;
 • зручні ручки;
 • герметично закриває казан кришка;
 • відсутність швів (всі вироби Талко є монолітними);
 • простий догляд;
 • довговічність.
Мінімальний обсяг казанів - 2, максимальний - 4 літри.

Де замовити з доставкою по Україні?

Оригінальна кухонне начиння Талко запропонована в асортименті інтернет-магазину «Метелка». Ви можете зручно оформити замовлення на покупку вподобаних речей для кухні, дому та побуту, скориставшись онлайн-кошиком. Ми намагаємося відправляти всі замовлення в день їх оформлення, щоб ви могли швидко отримати необхідний товар. Слідкуйте за нашими акціями та спецпропозиціями на сайті.
Докладніше