Відлякувачі й пастки гризунів 

Товарів у наявності: 34

Підкатегорії

 • Пастки гризунів

  Миші і щурі псують речі, запаси продуктів харчування, внутрішнє оздоблення приміщень та комунікації. На цьому негативні наслідки не закінчуються - гризуни також переносять патогенні мікроорганізми, які провокують небезпечні захворювання у людей і домашніх тварин. Використання ефективні мишоловок і крисоловок дозволить ефективно позбутися від гризунів. Розповімо, які пастки і малотоксичні знищують засоби застосовуються в домашніх умовах.

  Що можна купити для ефективної боротьби з гризунами?

  Умовно всі засоби для усунення мишей і щурів можна розділити на 2 групи:

  • Механічні;
  • Хімічні.
  У першу категорію відносять пастки, які використовують спільно з приманками. Пристосування оснащено механізмом, який затискає і утримує шкідника, який потрапив в відсік для приманки. Є недорогі моделі пасток, які оснащені клейкою стрічкою. Вона допомагає надійно утримувати гризуна всередині пастки.

  Хімічні засоби від гризунів дозволяють знищувати шкідників за рахунок агресивного біологічного дії на їх організми. Ефективними вважаються гранули, які містять отруйну речовину бромадіолон. При внутрішньому вживанні гризунами засіб потрапляє в шлунково-кишковому тракті тварин, де і починає діяти нищівно. До складу сучасних препаратів входять мумуфікатори - речовини, які запобігають розкладання убитих шкідників.

  Важливо! У домашніх умовах використовуйте хімічні засоби, які відносяться до препаратів III класу токсичності.

  Де купити недорого з доставкою по Україні?

  Якщо ви шукаєте пристосування для боротьби з гризунами за демократичними цінами, ласкаво просимо в інтернет-магазин «Метелка». Тут можна знайти найкращі засоби для боротьби з гризунами, які поєднують вигідну вартість і доведену ефективність.

 • Відпугувачі гризунів

  Такі гризуни як миші, щури, полівки створюють багато проблем власникам приватних будинків, дач, підсобних приміщень. Використання хімічних засобів і пасток демонструє високу ефективність. Але не завжди такий варіант можна вибрати, особливо, коли в будинку є дрібні домашні тварини. Кращим рішенням у такому випадку стануть ультразвукові (електронні) відлякувачі гризунів. Вони пропонуються покупцям за демократичною вартістю. Ми розглянемо, як працюють такі пристосування на практиці.

  У чому полягають переваги ультразвукових відлякувачів для побутового використання?

  Ці прилади характеризуються компактними розмірами, тому не привертають до себе зайвої уваги. Особливістю пристроїв вважається те, що вони оснащені генератором, безперервно генерує ультразвукове випромінювання. На гризунів воно пригнічує вплив. Так, шкідники починають погано орієнтуватися в темряві. Також ультразвукове випромінювання заважає взаємодіяти з родичами.

  Застосування ультразвукових відлякувачів гризунів має важливу перевагу - такі прилади абсолютно безпечні для людей і домашніх тварин.

  Як правильно використовувати:

  1. Приберіть з території або приміщення зайві речі. Ефективність роботи приладу в захаращений приміщенні буде знижена.
  2. За допомогою адаптера підключіть пристрій до мережі.
  3. Використовуючи перемикач, потрібний режим роботи.

  Врахуйте, що ультразвук може поглинатися килимами та м'якими меблями.

  Де купити недорогий і якісний товар?

  Інтернет-магазин «Метелка» пропонує своїм покупцям відмінний асортимент кращих засобів для боротьби зі шкідниками. Низькі ціни приємно здивують кожного покупця. Пропонуємо доставку товарів в будь-яке місто України.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 34 пунктів
Відлякувачі й пастки гризунів

Боротьба з гризунами стає актуальним завданням для багатьох власників приватних будинків, гаражів і льохів. Сьогодні практично не використовуються примітивні пастки (мишоловки), які вважаються неефективними. Розповімо, як найкраще боротися з гризунами та які відлякувачі можна купити для цього.

Класифікація

Найдорожчими вважаються клейові пастки ...

Боротьба з гризунами стає актуальним завданням для багатьох власників приватних будинків, гаражів і льохів. Сьогодні практично не використовуються примітивні пастки (мишоловки), які вважаються неефективними. Розповімо, як найкраще боротися з гризунами та які відлякувачі можна купити для цього.

Класифікація

Найдорожчими вважаються клейові пастки для гризунів. Такі пристосування приманюють мишей і щурів, а після «блокують» шкідливе тварина. Незважаючи на очевидну простоту використання, такий варіант має ряд недоліків. Наприклад, це малоефективний спосіб боротьби з шкідниками, оскільки спіймана тварина може швидкого звільнення. Також клейові пастки можуть бути небезпечними для домашніх тварин.

Сьогодні активно застосовуються високоефективні відлякувачі гризунів :

 1. Ультразвукові (електронні): прилади, що видають ультразвукові хвилі, які діють як відлякувач гризунів. Дезорієнтують шкідників, при цьому не вбиваючи їх.
 2. Електромагнітні: діють, як ультразвукові, однак видають електромагнітні хвилі - дезорієнтують шкідливих гризунів і захищають від них будинок, гараж, автомобіль та інше. На відміну від ультразвукових, мають більший радіус дії.

Перевагою обох варіантів вважається екологічність. Відпугувачі гризунів також гарантують надійний захист від комах.

Де купити недорого?

Ласкаво просимо в інтернет-магазин «Метелка»! Тут ви знайдете ефективні відлякувачі гризунів і комах, які можна замовити за демократичною ціною з будь-якого міста України. Якщо вам потрібна допомога у виборі засобу для боротьби з шкідниками, можете проконсультуватися з менеджерами нашого магазину. В асортименті можна знайти і багато інших корисних товари для дому за низькими цінами.

Докладніше