Пророщувачі зерен і насіння 

Товарів у наявності: 6
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Пророщувачі зерен і насіння

Готуючи новорічні подарунки шанувальникам ЗСЖ, рекомендується зосередити увагу на корисних в побуті пристосування . Якщо близька вам людина піклуватися про склад раціону, подаруйте йому на Новий рік зручний проращіватель насіння і мікрозелень! Ця річ допоможе протягом всього року додавати раціон натуральні інгредієнти. Проращіватель насіння -...

Готуючи новорічні подарунки шанувальникам ЗСЖ, рекомендується зосередити увагу на корисних в побуті пристосування . Якщо близька вам людина піклуватися про склад раціону, подаруйте йому на Новий рік зручний проращіватель насіння і мікрозелень! Ця річ допоможе протягом всього року додавати раціон натуральні інгредієнти. Проращіватель насіння - це найкращий вияв турботи!

Правильне харчування - це не данина моді, а реальна турбота про здоров'я. Цим і пояснюється зростання попиту на кухонні пристосування, що спрощують приготування корисних страв. Вдалим прикладом вважаються проращівателі зерна і насіння в домашніх умовах, що характеризуються простотою у використанні, компактністю і ефективністю. Якщо ви хочете замовити такий товар для будинку або на подарунок, вибирайте інтернет-магазин «Метелка» - кращого продавця кухонного приладдя в Україні. Розповімо, за яким принципом працює проращіватель зерна і насіння, як правильно його використовувати.

Проращіватель насіння і зерен: що це таке

Пристосування має просту конструкцію, тому коштує недорого. Складається проращіватель з мінімум двох контейнерів, вставлених один в одного. Перший має перфорацію, другий - цілісне дно. У ємність без отворів наливають воду і встановлюють внизу. У контейнер з перфорацією ставлять лотки з рослинним матеріалом і кріплять над посудиною з водою. Під впливом вологи зерна і насіння проростає.

Банка-спраутер - ще один різновид домашнього проращівателя. Зовні нагадує ємність для круп. У банку поміщають зерна, закручують її кришкою з отворами. Чи не відкриваючи ємність, її вміст потрібно кілька разів на день зрошувати водою, акуратно зливаючи надлишкову рідину через ситечко. У спраутере проростання спостерігається вже через 3-7 доби.

Правила використання

Купивши проращіватель, ознайомтеся з інструкцією до товару.

Загальні рекомендації по використанню проращівателя:

  1. Завжди кладіть в контейнер тільки промите зерно. В процесі миття обов'язково прибирайте спливли на поверхню екземпляри.
  2. Використовуйте фільтровану воду і використовуйте її в помірних кількостях, інакше рослинний матеріал згниє.

Де замовити за вигідною ціною?

В інтернет-магазині «Метелка» ви зможете купити недорого кращий для себе проращіватель таких брендів як BIONatura, Simini, ProVita. Замовляйте доставку товару в будь-яке місто по всій Україні і вибирайте зручний спосіб оплати. У каталозі ви знайдете і інші корисні речі для кухні, ванної кімнати, дачі.
Докладніше