Силіконові кухонні аксесуари 

Товарів у наявності: 18
на сторінку
Показані 1 - 12 із 18 пунктів
Силіконові кухонні аксесуари

Вибираючи предмети домашнього вжитку, кожен намагається купити максимально практичну, зручну і компактну річ. Всіма цими характеристиками володіють різні силіконові аксесуари, що спрощують процес приготування і сервіровки блюд. Інтернет-магазин «Метелка» пропонує недорогі товари для дому та кухні, в тому числі і силіконові приналежності: прихват...

Вибираючи предмети домашнього вжитку, кожен намагається купити максимально практичну, зручну і компактну річ. Всіма цими характеристиками володіють різні силіконові аксесуари, що спрощують процес приготування і сервіровки блюд. Інтернет-магазин «Метелка» пропонує недорогі товари для дому та кухні, в тому числі і силіконові приналежності: прихватки, ситечка для чаю, джгути для приготування рулетів, формочки для випікання і багато іншого. Замовити сподобалися предмети для кухні за найнижчою в Україні вартості.

Переваги матеріалу

Силіконові предмети для приготування і сервіровки блюд мають багато переваг:

  1. Матеріал екологічно чистий.
  2. Чи не вступає в реакцію з іншими речовинами.
  3. Витримує температуру до +250 С .
  4. Характеризується ідеальної еластичністю і гнучкістю.

Для покупця такі аксесуари мають такий важливий плюс як демократична ціна.

Популярні аксесуари для кухні та господарства

Сьогодні майже на кожній кухні можна побачити такі силіконові предмети:

  1. Прихватки (рукавички) : максимально надійно захищають руки від опіків, які не ковзають і допомагають правильно взяти гарячий посуд.
  2. Листи-килимки: займають мінімум місця і мають практичністю.
  3. Кришки .
  4. Стоппери і пробки .

На цьому асортимент силіконових аксесуарів для кухні не закінчується. Рекомендуємо звернути увагу на ложки, вилки, пензлики, пробки для закупорювання пляшок, кришки, сепаратори для жовтків.

Секрет вдалих покупок

Зручні, корисні і стильні силіконові аксесуари для будинку можна купити за максимально вигідними цінами на сайті інтернет-магазину «Метелка». Доставка товарів по всій Україні, недорогий якісний товар, регулярна поява новинок в каталозі і інші переваги чекають кожного покупця.

Докладніше