Ваги кухонні 

Товарів у наявності: 6
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Ваги кухонні

В приготуванні улюблених страв важливо точно розраховувати кількість взятих інгредієнтів. Візуальна оцінка пропорцій компонентів - невдала ідея, якщо ви бажаєте приготувати частування строго за рецептом. Кращим помічником в розрахунку кількості продуктів стануть кухонні ваги і електронні мірні ложки. Це високоточні прилади, що займають мінімум м...

В приготуванні улюблених страв важливо точно розраховувати кількість взятих інгредієнтів. Візуальна оцінка пропорцій компонентів - невдала ідея, якщо ви бажаєте приготувати частування строго за рецептом. Кращим помічником в розрахунку кількості продуктів стануть кухонні ваги і електронні мірні ложки. Це високоточні прилади, що займають мінімум місця і володіють високою точністю. Замовити їх за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «Метелка», де запропоновані кращі недорогі товари для будинку, кухні і дачі.

Як вибрати?

Сучасні ваги для кухні показують масу з точністю до 0,1 грама. Зважувати з їх допомогою можна не тільки інгредієнти для приготування страв, а й порції готової їжі. Працюють такі пристрої від пальчикових батарейок.

Параметри, за якими рекомендується вибирати кухонні ваги: ??

  1. Максимально допустима вага: якщо ви плануєте оцінювати масу пакетів або мішків з овочами, фруктами, крупами, кращим вибором стануть ваги-безмін, які, за рахунок компактних розмірів, можна носити з собою на ринок або в магазин. Настільні ваги для оцінки маси взятих інгредієнтів або порцій можуть витримувати до 5 кг.
  2. Принцип роботи: сьогодні для кухні купують в основному електронні ваги з платформою. Вони точні, надійні, компактні.

Чи варто купувати мірну ложку?

Також варто придбати зручну електронну мірну ложку для зважування невеликих порцій продуктів. Це пристосування має знімну шкалу чайної і столової ложки, тому є універсальним.

Де замовити вигідно?

Якісні і недорогі вимірювальні прилади можна купити за найкращою ціною в інтернет-магазині «Метелка». Ознайомтеся з нашим асортиментом на сайті і поспішіть замовити корисні товари для кухні, будинку або дачі. Купити товар за вигідною вартості можна з будь-якого міста України.

Докладніше