Млинцеві сковороди 

Товарів у наявності: 22
на сторінку
Швидкий перегляд
370 грн В наявності
EM 7540
0 Відгуки

Розміри: - діаметр: 30 см; - висота стінок 1,5 см;

370 грн
Показані 1 - 12 із 22 пунктів
Млинцеві сковороди

Тонкі, рум'яні млинці ідеально круглої форми можна отримати, використавши відповідну сковорідку з антипригарним властивостями. Ідеальним рішенням стане спеціальна сковорода, що має низькі борти і зручну довгу ручку. Такий посуд дозволяє повністю контролювати процес прожарювання домашніх млинців і акуратно знімати їх після приготування. Млинцеві ...

Тонкі, рум'яні млинці ідеально круглої форми можна отримати, використавши відповідну сковорідку з антипригарним властивостями. Ідеальним рішенням стане спеціальна сковорода, що має низькі борти і зручну довгу ручку. Такий посуд дозволяє повністю контролювати процес прожарювання домашніх млинців і акуратно знімати їх після приготування. Млинцеві сковорідки пропонуються в різних варіантах моделей. Розповімо докладніше про таку кухонного начиння, зокрема, про особливості вибору.

Купуємо ідеальну млинцеву сковорідку

У першу чергу подумайте, які млинці ви любите смажити - маленькі чи великі. Від цього буде залежати діаметр сковороди. У продажу доступна посуд з діаметром дна 22, 24,25, 26, 28 см.

Матеріал - ще один важливий параметр. Сьогодні для смаження млинців використовуються чавунні, алюмінієві сковороди. Також посуд може мати стійке антипригарне покриття.

Особливості виробів з різних матеріалів:

  1. Чавунні: рівномірно нагріваються, довго зберігають тепло. Чавунний посуд неможливо подряпати. Однак серед нюансів можна відзначити те, що така сковорода досить важка.
  2. Алюмінієві: легкі, зносостійкі і недорогі сковорідки, які мають малу вагу. Краще вибирати литі моделі, так як вони більш зносостійкі.

Окремо варто відзначити варіанти з антипригарним покриттям, представленим:

  • титанове напилювання;
  • Керамікою;
  • Кам'яної крихтою.

Не рекомендується купувати алюмінієві жаровні. У них акуратно посмажити млинці точно не вдасться, так як тісто швидко прилипає до поверхні.

Де купити з самовивозом в Одесі і доставкою по всій Україні?

В інтернет-магазині «Метелка» запропоновані практичні сковороди для смаження млинців. Ознайомтеся з товаром в каталозі і оформите замовлення через зручну корзину!

Докладніше