Коптильні 

Товарів у наявності: 6
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Коптильні

Домашня коптильня - корисне пристосування, яке підійде для приготування ароматного м'яса, ковбасних виробів, річковий і морський риби, сиру. Купивши правильну каганець за демократичною ціною, ви зможете самостійно готувати продукти холодного і гарячого копчення. Розглянемо, на що варто звернути увагу при замовленні коптильні для домашнього викор...

Домашня коптильня - корисне пристосування, яке підійде для приготування ароматного м'яса, ковбасних виробів, річковий і морський риби, сиру. Купивши правильну каганець за демократичною ціною, ви зможете самостійно готувати продукти холодного і гарячого копчення. Розглянемо, на що варто звернути увагу при замовленні коптильні для домашнього використання.

Види коптилень

Тип використовуваного палива - один з ключових параметрів при виборі коптильні для квартири, приватного будинку, пікніка. Так, пристосування бувають:

  • вугільними;
  • газовими;
  • електричними.

Електричні і газові моделі можна використовувати вдома. Вугільні пристосування, які підійдуть для багаття - відмінний варіант для дачі або двору приватного будинку. Багато моделей оснащуються функцією барбекю і мангала.

За типом копчення коптильні бувають гарячого, полугорячего і холодного копчення. Спосіб приготування продуктів визначає їх смак. Гарячий метод підійде для нежирних сортів м'яса і риби. Тривалість термічної обробки не перевищує 2 годин. Способом холодного копчення готують продукти, які вимагають продовження терміну зберігання.

Наявність додаткових опцій дозволить спростити приготування риби і м'яса. Однією з корисних опцій вважається контроль температурного режиму за допомогою вбудованого термометра.

Якщо ви плануєте купити домашню коптильню, також доведеться подбати про правильний вибір палива. До популярних видів відносять тріски і гелеве паливо. Незалежно від того, який варіант був обраний, використовуйте паливо строго по інструкції.

Де купити недорого з швидкою доставкою по Україні?

Якщо вас цікавлять якісні домашні коптильні, вибирайте інтернет-магазин «Метелка». Ми пропонуємо широкий асортимент, зручне оформлення і оперативне виконання замовлень. Купити коптильні недорого за найкращою ціною, ви можете перебуваючи в будь-якому куточку країни. Доставка здійснюється в Київ, Одесу, Дніпро, Львів і будь-яке місто України.

Докладніше