Ланч-бокси електричні 

Товарів у наявності: 13
на сторінку
Показані 1 - 12 із 13 пунктів
Ланч-бокси електричні

Зручний ланч-бокс дозволить без проблем харчуватися не вдома улюбленими стравами. Якщо ви віддаєте перевагу теплу їжу, варто купити електричний ланч-бокс з підігрівом. Він оснащується спеціальним елементом, який нагріває вміст ємності і підтримує задану температуру. Більш детально розповімо про всі особливості електричних ланч-боксів з підігріво...

Зручний ланч-бокс дозволить без проблем харчуватися не вдома улюбленими стравами. Якщо ви віддаєте перевагу теплу їжу, варто купити електричний ланч-бокс з підігрівом. Він оснащується спеціальним елементом, який нагріває вміст ємності і підтримує задану температуру. Більш детально розповімо про всі особливості електричних ланч-боксів з підігрівом.

Чому варто купити?

Ланч-бокс з підігрівом можна купити не тільки для себе. Також дана річ стане вдалим подарунком другу чи родичу, особливо, якщо вони вважають за краще активний спосіб життя.
Ланч-бокс з нагрівальним елементом відмінно поєднує в собі доступну ціну, практичність і компактність. Особливістю такого пристосування вважають те, що воно протягом 15-20 хвилин розігріває їжу до певної температури. Рівномірний прогрів забезпечується тим, що посуд оснащена герметичною кришкою.

Чому варто купити:
  • ємність розділена на кілька відсіків, що дозволяє переносити кілька страв одночасно;
  • передбачена виїмка для столових приборів;
  • оснащується світловим індикатором роботи;
  • зручна кришка з кліпсами;
  • ланч-бокс підігріває їжу до 60 градусів.
Ще однією перевагою покупки вважається демократична ціна. Зручний ланч-бокс можна недорого придбати для офісу, подорожей, школи, лікарні тощо.
Посуд високої якості пропонується за вигідною ціною таким виробником як Noveen.

Де придбати недорого з швидкою доставкою по Україні?

Практичну посуд для подорожей ви зможете зручно замовити в нашому інтернет-магазині «Метелка». Ми пропонуємо не тільки багатофункціональні контейнери для готових страв, але і також термоси, термокружки для гарячих напоїв. Звертайтеся до наших менеджерів за професійною консультацією.
Докладніше