Овочерізки 

Товарів у наявності: 7
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Овочерізки

Овочерізка - незамінний прилад, який дозволить економити час, який витрачається на подрібнення овочів звичайним ножем. Пристосування пропонується в різних варіаціях, що відрізняються один від одного типом робочого елемента. Якщо ви плануєте купити якісний і недорогий подрібнювач, слайлер або шатківницю, розповімо, на що потрібно звертати увагу п...

Овочерізка - незамінний прилад, який дозволить економити час, який витрачається на подрібнення овочів звичайним ножем. Пристосування пропонується в різних варіаціях, що відрізняються один від одного типом робочого елемента. Якщо ви плануєте купити якісний і недорогий подрібнювач, слайлер або шатківницю, розповімо, на що потрібно звертати увагу при виборі.

Типи інструментів

Використання сучасної овочерізки - краще рішення, якщо потрібно зробити процес подрібнення продуктів швидким, зручним і безпечним.

За принципом роботи пристосування класифікуються наступним чином:

  1. Ручні: конструкція таких інструментів проста, оскільки включає лише рукоятку і ріжучий елемент, який подрібнює або чистить овочі. Шинкування - популярний кухонний прилад, що відноситься до цієї категорії. До ручним подрібнювач відносять металеві терки.
  2. Механічні: складається з декількох ріжучих лез, власника, контейнера для подрібненого продукту. Слайсер з декількома насадками для роботи з сирими і вареними овочами - хороший приклад універсальної механічної овочерізки. Прилад дозволяє нарізати плоди кубиками, кружечками, соломкою.

Ріжучий елемент пристосування повинен бути виготовлений з нержавіючої сталі, оскільки це високоміцний метал.

Кращі подрібнювачі для продуктів пропонуються такими виробниками як Empire, Kamille, Fissman, Maestro.

Де замовити за найкращою ціною в Україні?

Недорогі кухонне приладдя для шинкування і чищення овочів можна купити за демократичною вартістю в інтернет-магазині «Метелка». Товари, запропоновані у нас, поєднують високу якість, практичність і низьку ціну. Сподобалися кухонне приладдя можна купити з будь-якої точки України, замовивши доставку.
Докладніше