Ланч-бокси 

Товарів у наявності: 21
на сторінку
Показані 1 - 12 із 21 пунктів
Ланч-бокси

Ланч бокс давно перестав бути лише модним аксесуаром. Це незамінний придбання для тих, хто, перебуваючи поза домом, бажає харчуватися власноруч приготованими улюбленими стравами. Ланч-бокс компактних розмірів поміститься в будь-який рюкзак або сумку. Користуватися ним можуть і дорослі, і діти. Якщо ви бажаєте придбати за невисокою ціною якісний ...

Ланч бокс давно перестав бути лише модним аксесуаром. Це незамінний придбання для тих, хто, перебуваючи поза домом, бажає харчуватися власноруч приготованими улюбленими стравами. Ланч-бокс компактних розмірів поміститься в будь-який рюкзак або сумку. Користуватися ним можуть і дорослі, і діти. Якщо ви бажаєте придбати за невисокою ціною якісний ланч-бокс марки N'oveen, Kamille, S & amp; T, в каталозі інтернет-магазину «Метелка» ви гарантовано знайдете необхідний товар.

Який контейнер для обіду замовити?

Перша характеристика практичною посуду, в якій їжу можна носити з собою - тип страв, які ви віддаєте перевагу є поза домом. Для повноцінного обіду, що включає суп (бульйон), гарнір, м'ясне (рибне), необхідно купити ланч-бокс, розділений на кілька місткий секцій.

Компактність - необхідна характеристика ємності для готової їжі. Зверніть увагу на те, в який сумці ви плануєте носити обід. Ідеально, щоб ланч бокс горизонтально і стійко розміщувався всередині.

Силіконова ємність для страв - кращий варіант. Харчовий силікон витримує різкі коливання температур, а також не виділяє шкідливі речовини. Вироби з цього матеріалу можна підігрівати в мікрохвильовій печі.

Додаткові функції

Універсальний ланч бокс має наступні характеристики:

  1. Підігрів: модель оснащується компактним електронагрівачем, що дозволяє підтримувати їжу в теплому стані. Страви нагріваються протягом 10-20 хвилин.
  2. Столові прибори: контейнер може оснащуватися відсіком, в якому є силіконова ложка і виделка.
  3. Термосумка: дозволяє зручно переносити ланч-бокс, що актуально в подорож.

Де купити за вигідною вартості?

Недорого замовити зручний ланч бокс, в тому числі і з підігрівом, можна в інтернет-магазині «Метелка». Ви купити цю практичну річ для себе або ж на подарунок близькій людині.
Докладніше