Овочечистки 

Товарів у наявності: 9
Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Овочечистки

Чистка картоплі, буряка, моркви, яблук та інших плодів звичайним ножем - це не зовсім зручно. Для видалення шкірки краще використовувати зручну ручну Овочечистка. Це компактний інструмент, оснащений рукояткою і спеціальним лезом, акуратно очищує плід від шкірки. Спеціальний ніж для чищення овочів коштує недорого, проте має високу практичну цінні...

Чистка картоплі, буряка, моркви, яблук та інших плодів звичайним ножем - це не зовсім зручно. Для видалення шкірки краще використовувати зручну ручну Овочечистка. Це компактний інструмент, оснащений рукояткою і спеціальним лезом, акуратно очищує плід від шкірки. Спеціальний ніж для чищення овочів коштує недорого, проте має високу практичну цінність. З його допомогою видалення шкірки буде займати мінімум часу. Розповімо, які є кухонні інструменти для чищення овочів і фруктів.

Асортимент пристосувань

Ручні ножі для чищення овочів і фруктів можуть мати різну конструкцію, в залежності від якої пристосування класифікуються наступним чином:
  1. Універсальні Овочечистка: оснащені прямими гострими лезами, ефективно видаляють шкірку з картоплі, моркви, буряка. Також може бути передбачено лезо для видалення «вічко».
  2. Для видалення серцевини з болгарського перцю: мають лезо особливої ??конструкції, що дозволяє акуратно витягнути серцевину разом з насінням.
  3. Для вилучення серцевини яблук і груш: оснащуються довгим лезом, ефективно вирізати серцевину, залишаючи одну лише м'якоть плоду.
  4. Шатківниця-сокиру: дозволяють швидко подрібнювати капусту, моркву, огірки та інші овочі.
У продажу також можна знайти універсальні Овочечистка, які оснащуються лезами і для видалення шкірки, і для шинкування.
На що звертати увагу тим, хто вирішив купити Овочечистка:
  • Матеріал виготовлення леза - найкращим варіантом вважається нержавіюча сталь;
  • Матеріал рукоятки - непогано, якщо це буде міцний неслизький пластик.
Також варто віддавати перевагу товару від перевірених виробників.

Де купити недорого в Україні?

Якісна кухонне начиння, запропонована за низькими цінами, доступна в нашому інтернет-магазині «Метелка». Замовити товари для будинку можна з будь-якого міста країни. Якщо ви перебуваєте в Одесі, вам доступний самовивезення замовлень.

Докладніше