Видалення кісточки 

Товарів у наявності: 3
Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Видалення кісточки

Ручне видалення кісточок з вишень та інших ягід займає багато часу. До того, ж така робота призводить до того, що багато плоди пускають сік, а їх м'якоть мнеться. Спростити підготовку ягід дозволить машинка для видалення кісточок з вишні. Купити такий кухонний інструмент варто кожному, хто любить готувати різноманітні страви зі свіжих ягід. Розп...

Ручне видалення кісточок з вишень та інших ягід займає багато часу. До того, ж така робота призводить до того, що багато плоди пускають сік, а їх м'якоть мнеться. Спростити підготовку ягід дозволить машинка для видалення кісточок з вишні. Купити такий кухонний інструмент варто кожному, хто любить готувати різноманітні страви зі свіжих ягід. Розповімо, як працює прилад для видалення кісточок з вишень.

Принцип роботи

Пристосування для видалення кісточок з вишні може виготовлятися з різних матеріалів, наприклад, пластика і харчової нержавіючої сталі. Візуально інструмент нагадує Шипці або чеснокодавку. Оснащується лункою для ягоди і спеціальним пресом, який при натисканні виштовхує кісточку з м'якоті, не пошкоджуючи при цьому останню. Використання такої кухонного начиння дозволяє заощадити час, зберегти привабливий зовнішній вигляд плодів, а також оптимальний вміст соку в них. Також застосування приладу допомагає підтримати чистоту на кухні, уникнувши розбризкування соку.

Окремо варто згадати вішнечістку. Пристосування оснащено окремим відсіком для плодів. Кожна ягода по черзі скочується в спеціальний отвір. Натиснувши важіль вішнечісткі, користувач проколює плід, який потім котиться в окремий відсік. При цьому кісточка самостійно вилучають із м'якоті. Основним плюсом такої вішнечісткі вважається просте використання.

Де купити недорого зі зручною доставкою по Україні?

Якісні прилади для очищення ягід представлені в асортименті інтернет-магазину «Метелка». Покупців чекають наступні переваги співпраці з нами:

  • демократичні ціни;
  • оперативне виконання замовлень;
  • акції і знижки;
  • поповнення каталогу новинками.

При будь-яких питаннях, пов'язаних з вибором товарів, звертайтеся до наших менеджерів.

Докладніше