Гейзери для пляшок 

Товарів у наявності: 3
Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Гейзери для пляшок

В арсеналі кожного бармена, будь то професіонал або новачок, є гейзер. Це маленьке, але дуже потрібне в приготуванні алкогольних і безалкогольних коктейлів пристосування. Також застосовується для акуратного розливу спиртного. Правильно використовуючи гейзер дозатор, неможливо помилитися з кількістю інгредієнтів, які використовуються в приготу...

В арсеналі кожного бармена, будь то професіонал або новачок, є гейзер. Це маленьке, але дуже потрібне в приготуванні алкогольних і безалкогольних коктейлів пристосування. Також застосовується для акуратного розливу спиртного. Правильно використовуючи гейзер дозатор, неможливо помилитися з кількістю інгредієнтів, які використовуються в приготуванні напоїв. Мірну насадку надягають на шийку пляшки. Саме пристосування може бути виготовлено з будь-якого матеріалу: металу, пластику, гуми, силікону. Розглянемо особливості різних варіантів.

Види гейзерів

Насадки дозатори для різних пляшок мають підставу, тонку трубочку і отвір. За рахунок такої конструкції забезпечується рівномірний перетікання рідини в стакан або келих. Підстава має діаметр, який є універсальним для всіх видів пляшок.

Які є різновиди гейзерів для пляшок:

  1. З Стрейнер: стрейнер являє собою маленьке ситечко, що дозволяє відціджувати напій від частинок льоду, м'якоті фруктів і т.д.
  2. З кришечкою: якщо гейзер оснащується кришкою, що дозволяє не знімати дозатор з пляшки. Кришка, яка використовується замість пробки, буде захищати напій від завітрювання, попадання пилу.
  3. З широким носиком: ідеальний варіант для роботи з густими компонентами, наприклад, вершками, натуральним соком, солодкими лікерами.

Мірні пробки продаються як по-окремо, так і у вигляді наборів. Останній варіант вважається більш зручним.

Де купити аксесуари для бару за вигідними цінами в Україні?

Товар відмінного якості запропонований в каталозі інтернет-магазину «Метелка». Покупців здивують доступні ціни, багатий асортимент. Замовити доставку можна в будь-яке місто. Якщо покупець живе в Одесі, він зможе самостійно забрати товар зі складу.

Докладніше