Точила для ножів 

Товарів у наявності: 6
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Точила для ножів

Навіть найдорожчий професійний кухонний ніж може затупитися. Недостатньо гостре лезо перестає акуратно і зручно подрібнювати овочі і фрукти, нарізати хліб, м'ясо, сир та інші продукти. Тому разом з тарілками, столовими приборами, мисками, чашками для будинку необхідно купити компактну і зручну у використанні точилку для ножів. Незважаючи на те, ...

Навіть найдорожчий професійний кухонний ніж може затупитися. Недостатньо гостре лезо перестає акуратно і зручно подрібнювати овочі і фрукти, нарізати хліб, м'ясо, сир та інші продукти. Тому разом з тарілками, столовими приборами, мисками, чашками для будинку необхідно купити компактну і зручну у використанні точилку для ножів. Незважаючи на те, що покупцям пропонуються електричні ножеточка, багато хто продовжує вибирати механічні пристосування. Розповімо про всі переваги ручних точилок для ножів і про те, як правильно вибирати таку начиння.

Переваги настільних пристосувань для заточування ножів

Популярністю користуються точила для ножів з двома роз'ємами. Такі пристосування щільно кріпляться до робочої поверхні. Це роз'єми можуть використовуватися для редагування лез. Ножеточка з двома роз'ємами підійдуть для догляду за будь-якими кухонними ножами.

У побуті також використовуються кухонні точила, мають вигляд карбідо-вольфрамового диска. Він забезпечує гостру заточку. Також диск може використовуватися для вирівнювання лез, якщо останні були схильні до деформації. Дискова точилка надійно кріпиться до робочої поверхні за допомогою силіконової накладки.

Недорогі і одночасно якісні інструменти для догляду за ножами можна знайти в асортименті таких виробників як Maestro, Kamille.

Де купити за вигідною ціною в Україні?

Різноманітний асортимент кухонного начиння на будь-який смак, запропонованої за доступною ціною, можна знайти в каталозі інтернет-магазину «Метелка». На сайті представлені детальні характеристики товарів. Зробити замовлення можна за допомогою зручної форми, обов'язково вибравши бажаний спосіб доставки та оплати. Наші покупці з Одеси зможуть скористатися послугою самовивозу товару.

Докладніше