Ступки 

Товарів у наявності: 6
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Ступки

Надійна ступка з товкачиком - незамінний пристосування, якщо ви часто використовуєте в кулінарії натуральні спеції, мак, часник, висушені пряні трави і насіння. Також ступки використовують шанувальники народної медицини, які готують в домашніх умовах натуральні ліки. Якщо ви плануєте купити якісну ступу для кухні, наші рекомендації допоможуть ви...

Надійна ступка з товкачиком - незамінний пристосування, якщо ви часто використовуєте в кулінарії натуральні спеції, мак, часник, висушені пряні трави і насіння. Також ступки використовують шанувальники народної медицини, які готують в домашніх умовах натуральні ліки. Якщо ви плануєте купити якісну ступу для кухні, наші рекомендації допоможуть вибрати кращий товар.

Форма

Незважаючи на те, що ступки з товкачем в комплекті пропонуються в різних варіантах форм і розмірів, переважно вибирати невелику, але містку ємність у вигляді півсфери з низькими бортиками. У такій ступі спеції і трави зручно розтирати круговими рухами.

Матеріал

Ступа і товкач до неї пропонуються в багатій різноманітності матеріалів виготовлення:

  1. Дерево без лакового покриття: дерев'яна ємність підійде для роботи з сухими спеціями, крупнокристаллической сіллю, насінням.
  2. Кераміка: універсальний матеріал, який не псується під впливом вологих і олійних продуктів, наприклад, насіння соняшнику, арахісу і т. Д. Однак вироби з кераміки вимагають дбайливого звернення.
  3. Камінь: матеріал з максимальною зносостійкістю, робить кухонний аксесуар довговічним. Хорошим варіантом вважають вироби з натурального мармуру.
  4. Нержавіючий метал: матеріал міцний, проте може швидко подряпатися твердими частинками продуктів, що вимагають подрібнення.

В Україні кращі аксесуари для подрібнення спецій і трав пропонуються такими виробниками як Dynasty, BHK, Empire, ЕКО-Стиль.

Де купити найкращі аксесуари для кухні?

Інтернет-магазин «Метелка» - кращий вибір тих, хто шукає якісні товари для кухні, дому та дачі. Наш асортимент постійно оновлюється, поповнюючись цікавими новинками. Замовляйте товари, що сподобалися з будь-якого міста України.
Докладніше