Термокружки 

Товарів у наявності: 32
на сторінку
Показані 1 - 12 із 32 пунктів
Термокружки

Термокружка - це стильна і корисна річ, попит на яку зростає з настанням холодів. Індивідуальний міні-термос пропонується в різних дизайнах, тому кожен бажаючий зможе вибрати вподобану річ. Яскраві і оригінальні термокружки за демократичними цінами пропонуються інтернет-магазином «Метелка». Розповімо, як вибрати кращу термобанку, яка буде надійн...

Термокружка - це стильна і корисна річ, попит на яку зростає з настанням холодів. Індивідуальний міні-термос пропонується в різних дизайнах, тому кожен бажаючий зможе вибрати вподобану річ. Яскраві і оригінальні термокружки за демократичними цінами пропонуються інтернет-магазином «Метелка». Розповімо, як вибрати кращу термобанку, яка буде надійно зберігати первинну температуру напоїв.

Особливості термокружек

Термокружки сьогодні пропонуються багатьма продавцями в різних діапазонах цін. Але важливо вибрати річ, яка буде відповідати наступним вимогам:

- ідеально утримує тепло;
- зручна;
- безпечна;
- компактна;
- легка.

При виборі термокружки в першу чергу враховують матеріал, з якого виготовлена ??ємність. Пластикова - найдешевший варіант. Але у такий термокружки є істотний недолік: слабка стійкість до механічних пошкоджень. Пластиковий корпус термокружки зберігає напої в гарячому стані максимум 2 години. Для далеких подорожей це не дуже вдалий варіант. Є також скляні ємності. Вони виглядають привабливо, але можуть розбитися навіть при незначному ударі.
Кращий варіант - купити термокружку з нержавіючої сталі. Її корпус має 2 стінки, між якими знаходиться вакуумний простір. Виріб оснащується герметичною кришкою і зберігає тепло до 8 годин. До того ж, нержавіюча сталь - ударостійкий матеріал, тому термокружку, виготовлену з нього, можна купувати і для дітей, і для дорослих.
Купити термокружку можна з будь-якої кришкою:
клапаном-засувкою - зручна, але її можна випадково відкрити одним клацанням;
поворотною - класичний надійний варіант, але при недостатньому закручуванні кришки вміст ємності може витекти;
з кнопковим механізмом - у такий кришки немає недоліків, оскільки вона легко відкривається, але випадково зробити це неможливо.
Купити термокружку можна в будь-якому дизайні. Наприклад, виріб може нагадувати класичний термос з глянсовою або матовою поверхнею. Стильно виглядають моделі, які своїм дизайном нагадують бляшанку пива або газованої води.
Доглядати за Термочашки просто. Багато моделей можна мити в посудомийній машині (ця інформація вказується в інструкції до виробу).

Де придбати недорого?

В інтернет-магазині «Метелка» ви можете вибрати будь-яку вподобану термочашку і замовити її з будь-якої точки України. Також у нас можна недорого купити посуд, аксесуари для кухні та інші якісні та стильні речі для дому та дачі.
Докладніше