Ємності для сипучих 

Товарів у наявності: 4
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Ємності для сипучих

Крупи, цукор, сіль і багато інших сипучі продукти, що використовуються кожен день на кухні, вимагають обережного і правильного зберігання. Використовувати для цієї мети поліетиленові пакети, коробочки з-за під чаю (кава) - не кращий варіант. Якщо ви бажаєте підтримувати порядок на кухні будинку і дачі, краще купити недорогі, але зручні пластиков...

Крупи, цукор, сіль і багато інших сипучі продукти, що використовуються кожен день на кухні, вимагають обережного і правильного зберігання. Використовувати для цієї мети поліетиленові пакети, коробочки з-за під чаю (кава) - не кращий варіант. Якщо ви бажаєте підтримувати порядок на кухні будинку і дачі, краще купити недорогі, але зручні пластикові контейнери для сипучих продуктів. Розглянемо, як правильно вибирати ємності із пластику.

Характеристики якісних пластикові контейнери для зберігання сипучих продуктів

Ємності, призначені для зберігання сипучих продуктів, цілком можуть коштувати недорого. Головне, щоб матеріал, з яких виготовлені контейнери, був безпечний і нетоксичний. Харчовий пластик (поліпропілен) - прийнятний варіант. Цей матеріал ударостійкий, легкий і довговічний. Посуд із пластику підійде для тривалого зберігання продуктів харчування.

Правильно обрана ємність повинна мати достатній для зберігання необхідної кількості сипучих продуктів обсяг. Так, для круп і цукру переважно купувати контейнер місткістю не менше 1 літра.

Герметично закривається кришка - невід'ємна характеристика якісного і зручного контейнера для зберігання сипучих продуктів. Вона захищає крупи, цукор, сіль, спеції від вологи і дрібних комах.
Якісний і недорогий товар запропонований такими відомими виробниками як Ucsan, Fissman, IrakPlastic.

Де купити за вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України?

Інтернет-магазин «Метелка» пропонує відмінний асортимент практичних і якісних товарів для кухні і вдома. Каталог на сайті регулярно поповнюється цікавими новинками, доступними за низькими цінами. Також інтернет-магазин пропонує співпрацю за схемою Дропшиппінг.

Докладніше