Прес для цитрусових 

Товарів у наявності: 6
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Прес для цитрусових

Свіжий апельсиновий і грейпфрутовий сік приносить неоціненну користь здоров'ю. Щоб мати можливість пити такий напій щоранку, необов'язково купувати громіздкий кухонний комбайн. Досить купити ручну соковижималку (сквізер для цитрусових), яка займає мінімум місця, характеризується простим використанням, не вимагає підключення до мережі. Також важл...

Свіжий апельсиновий і грейпфрутовий сік приносить неоціненну користь здоров'ю. Щоб мати можливість пити такий напій щоранку, необов'язково купувати громіздкий кухонний комбайн. Досить купити ручну соковижималку (сквізер для цитрусових), яка займає мінімум місця, характеризується простим використанням, не вимагає підключення до мережі. Також важливою перевагою преса для цитрусових вважається доступна ціна (такий прилад вважається самим недорогим серед аналогів). Розповімо, як вибрати відповідну модель сквізера для будинку або дачі.

Особливості механічних соковижималок

Якщо ви плануєте купити компактний і зручний прилад для отримання свіжого соку, зверніть увагу на прес для цитрусових. Принцип його роботи максимально простий: вам потрібно взяти розрізаний на 2 частини фрукт і притиснути його до видавлювати насадки. При цьому сквізер потрібно розмістити над чашкою, склянкою або інший ємністю.

Також у продажу доступні моделі ручних соковижималок, оснащених ручним притиском. Цей елемент нагадує кришку, яка сильно здавлює фрукт, за рахунок чого він пускає сік.

Ручні соковижималки виготовляють з різних матеріалів. До найбільш популярним відносять пластик і харчову нержавіючу сталь. До плюсів пластикових пресів для цитрусових відносять мінімальна вага, низьку ціну. Незаперечною перевагою сталевих ручних соковижималок вважають довговічність.

Де купити недорого з оперативною доставкою по Україні?

Преси для цитрусових від кращих виробників кухонного начиння запропоновані інтернет-магазином «Метелка». Наші покупці отримають такі переваги: ??

  • недорогий і різноманітний товар;
  • швидке виконання замовлень;
  • допомогу у виборі.

Замовлення можна самостійно оформити через зручну корзину на сайті.

Докладніше