Ножі й ножиці 

Товарів у наявності: 36
на сторінку
Швидкий перегляд
125 грн В наявності
MR-1431
0 Відгуки

125 грн
Показані 1 - 12 із 36 пунктів
Ножі й ножиці

Ножі й ножиці для кухні - затребувані товари, придбані для дому та дачі. Вони повинні бути виготовлені з високоміцного нержавіючого металу, а також оснащуватися зручними ручками. Сьогодні магазини кухонного начиння пропонують широкий асортимент ножів і ножиць від різних виробників. Розповімо, як правильно вибрати якісні та зручні у використанні ...

Ножі й ножиці для кухні - затребувані товари, придбані для дому та дачі. Вони повинні бути виготовлені з високоміцного нержавіючого металу, а також оснащуватися зручними ручками. Сьогодні магазини кухонного начиння пропонують широкий асортимент ножів і ножиць від різних виробників. Розповімо, як правильно вибрати якісні та зручні у використанні пристосування.

На що звертати увагу при виборі?

Ножі й ножиці для кухні запропоновані в багатій різноманітності моделей:

  1. Класичний ніж: інструмент для різання, що складається з робочої частини (клинка) і рукояті. Лезом називають заточену частину робочого елемента.
  2. Ножиці: кращий інструмент для зручної нарізки зелені, тесту, риби, м'яса.
  3. Овощечистка: спрощує очищення плодів від шкірки. Характеризується компактними розмірами і укороченим гострим лезом. Останнє може бути прямим або увігнутим.
  4. Для чищення яблук: робочий елемент ефективно видаляє серцевину з плодів.
  5. Шатківниця: візуально нагадує сокиру і використовується для подрібнення капусти.
  6. Для піци і тесту: робочий елемент інструменту представлений металевим колесом з зазублинами, які ефективно розрізають піцу і сире тісто. Професійні інструменти оснащуються кількома дисковими і хвилястими лезами.

Купити якісні та недорогі товари можна у таких виробників як Empire і Maestro. Інструменти поєднують в собі надійність, безпеку, довговічність і привабливу вартість.

Де замовити за демократичною ціною?

Ласкаво просимо в інтернет-магазин «Метелка»! Тут запропоновані кращі товари від відомих в Україні виробників. Замовлення можна швидко і зручно оформити на сайті. Асортимент магазину регулярно оновлюється, що дозволяє покупця вибирати корисні товари для дому та дачі.
Докладніше